25
edits
m (→Trivia) |
|||
Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Pichu|28}} || {{e|Lightning}} || (H) || {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} Prerelease | | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Pichu|28}} || {{e|Lightning}} || (H) || {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} Prerelease | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Unleashed|Blastoise|13}} || {{e|Water}} || (H) || {{TCG|Unleashed}} Prerelease | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Undaunted|Leafeon|17}} || {{e|Grass}} || (H) || {{TCG|Undaunted}} Prerelease | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Triumphant|Electivire|20}} || {{e|Lightning}} || (H) || {{TCG|Triumphant}} Prerelease | |||
|} | |} | ||
edits