19,653
edits
m (→In-game properties: correction) |
|||
Line 483: | Line 483: | ||
| <code><nowiki>{{si|Victory Road}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{si|Victory Road}}</nowiki></code> | ||
| {{si|Victory Road}} | | {{si|Victory Road}} | ||
|- align="center" | |||
| {{template|is}} | |||
| Links to things that are disambiguated and in [[Isshu]]{{tt|*|Works well for characters of the day, too!}} | |||
| <code><nowiki>{{is|Victory Road}}</nowiki></code> | |||
| {{is|Victory Road}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| rowspan="2" | {{template|gdis}} | | rowspan="2" | {{template|gdis}} |
edits