55,887
edits
MagicBarrier (talk | contribs) (CAPS LOCK IS CRUISE CONTROL FOR COOL) |
|||
Line 819: | Line 819: | ||
| <code><nowiki>{{ww|Orange Star}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{ww|Orange Star}}</nowiki></code> | ||
| {{ww|Orange Star}} | | {{ww|Orange Star}} | ||
|- align="center" | |||
| {{template|lw}} | |||
| Links to {{lw|Main Page|Lylat Wiki}} articles | |||
| <code><nowiki>{{lw|Fox McCloud}}</nowiki></code> | |||
| {{lw|Fox McCloud}} | |||
|- align="center" | |||
| {{template|pk}} | |||
| Links to {{pk|Main Page|Pikipedia}} articles | |||
| <code><nowiki>{{pk|Captain Olimar}}</nowiki></code> | |||
| {{pk|Captain Olimar}} | |||
|}<br clear="all"> | |}<br clear="all"> | ||
edits