34
edits
(→White) |
Mijumarurs (talk | contribs) (→Green) |
||
Line 609: | Line 609: | ||
|{{MS|469|Yanmega (Pokémon)}} | |{{MS|469|Yanmega (Pokémon)}} | ||
|{{p|Yanmega}} | |{{p|Yanmega}} | ||
| | |||
|{{MS|495|Tsutarja (Pokémon)}} | |||
|{{p|Tsutarja}} | |||
| | |||
|{{MS|496|Janoby (Pokémon)}} | |||
|{{p|Janoby}} | |||
| | |||
|{{MS|497|Jaroda (Pokémon)}} | |||
|{{p|Jaroda}} | |||
|- | |||
|{{MS|511|Yanappu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Yanappu}} | |||
| | |||
|{{MS|512|Yanakki (Pokémon)}} | |||
|{{p|Yanakki}} | |||
| | |||
|{{MS|541|Kurumayu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Kurumayu}} | |||
| | |||
|{{MS|546|Monmen (Pokémon)}} | |||
|{{p|Monmen}} | |||
| | |||
|{{MS|547|Erufuun (Pokémon)}} | |||
|{{p|Erufuun}} | |||
| | |||
|{{MS|548|Churine (Pokémon)}} | |||
|{{p|Churine}} | |||
|- | |||
|{{MS|549|Doredia (Pokémon)}} | |||
|{{p|Doredia}} | |||
| | |||
|{{MS|550|Basurao (Pokémon)}} | |||
|{{p|Basurao}} | |||
| | |||
|{{MS|556|Marakacchi (Pokémon)}} | |||
|{{p|Marakacchi}} | |||
| | |||
|{{MS|568|Yabukuron (Pokémon)}} | |||
|{{p|Yabukuron}} | |||
| | |||
|{{MS|569|Dasutodasu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Dasutodasu}} | |||
| | |||
|{{MS|577|Yuniran (Pokémon)}} | |||
|{{p|Yuniran}} | |||
|- | |||
|{{MS|578|Daburan (Pokémon)}} | |||
|{{p|Daburan}} | |||
| | |||
|{{MS|579|Rankurusu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Rankurusu}} | |||
| | |||
|{{MS|610|Kibago (Pokémon)}} | |||
|{{p|Kibago}} | |||
| | |||
|{{MS|611|Onondo (Pokémon)}} | |||
|{{p|Onondo}} | |||
| | |||
|{{MS|622|Gobitto (Pokémon)}} | |||
|{{p|Gobitto}} | |||
| | |||
|{{MS|623|Goruugu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Goruugu}} | |||
|- | |||
|{{MS|641|Torunerosu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Torunerosu}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 620: | Line 692: | ||
|} | |} | ||
<br clear="all"> | <br clear="all"> | ||
==<font color=yellow>Yellow</font>== | ==<font color=yellow>Yellow</font>== | ||
{| {| align="left" style="background: yellow; {{roundy|1em}}; border: 5px solid yellow;" | {| {| align="left" style="background: yellow; {{roundy|1em}}; border: 5px solid yellow;" |
edits