119,912
edits
mNo edit summary |
|||
Line 115: | Line 115: | ||
| align=center | [[Image:424.png]]<br>{{p|Ambipom}} | | align=center | [[Image:424.png]]<br>{{p|Ambipom}} | ||
| align=center | [[Image:428.png]]<br>{{p|Lopunny}} | | align=center | [[Image:428.png]]<br>{{p|Lopunny}} | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:336.png]]<br>{{p|Seviper}} | |||
| align=center | [[Image:368.png]]<br>{{p|Gorebyss}} | |||
| align=center | [[Image:303.png]]<br>{{p|Mawile}} | |||
| align=center | [[Image:429.png]]<br>{{p|Mismagius}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:371.png]]<br>{{p|Bagon}} | |||
| align=center | [[Image:097.png]]<br>{{p|Hypno}} | |||
| align=center | [[Image:132.png]]<br>{{p|Ditto}} | |||
| align=center | [[Image:127.png]]<br>{{p|Pinsir}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:470.png]]<br>{{p|Leafeon}} | |||
| align=center | [[Image:068.png]]<br>{{p|Machamp}} | |||
| align=center | [[Image:036.png]]<br>{{p|Clefable}} | |||
| align=center | [[Image:062.png]]<br>{{p|Poliwrath}} | |||
|} | |} | ||
edits