51,133
edits
m (→Smoochum: And another rarity change...) |
m (→Smoochum) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| {{TCG ID|Secret Wonders|Smoochum|67}} || {{e|Psychic}} || 6 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 67/132 | | {{TCG ID|Secret Wonders|Smoochum|67}} || {{e|Psychic}} || 6 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 67/132 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Smoochum|30}} || {{e|Psychic}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} || 30/123 | | rowspan=2 | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Smoochum|30}} || rowspan=2 | {{e|Psychic}} || rowspan=2 | - || {{rar|Rare}} || {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} || 30/123 | ||
|- | |||
| - || {{TCG|HGSS Black Star Promos}} || HGSS13 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|CoroCoro|Smoochum|promo}} || {{e|Water}} || 5 || - || {{TCG|Unnumbered Promotional cards}} (no English release) || - | | {{TCG ID|CoroCoro|Smoochum|promo}} || {{e|Water}} || 5 || - || {{TCG|Unnumbered Promotional cards}} (no English release) || - | ||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|238}} | {{tcgpkmndisambig|238}} |
edits