51,133
edits
m (→Typhlosion: Another rarity change on the non-Prime...) |
m (→Typhlosion) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Typhlosion|16}} || {{e|Fire}} || 46 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 16/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Typhlosion|16}} || {{e|Fire}} || 46 || {{rar|Rare Holo}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 16/123 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Typhlosion|32}} || rowspan= | | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Typhlosion|32}} || rowspan=3 | {{e|Fire}} || rowspan=3 | - || {{rar|Rare}} || rowspan=2 | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} || 32/123 | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Typhlosion|110}} || {{rar|SuperRare Holo}} || 110/123 | | rowspan=2 | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Typhlosion|110}} || {{rar|SuperRare Holo}} || 110/123 | ||
|- | |||
| - || {{TCG|HGSS Black Star Promos}} || HGSS09 | |||
|} | |} | ||
edits