51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Volbeat) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Great Encounters|Volbeat|92}} || {{e|Grass}} || 34 || {{rar|Common}} || {{TCG|Great Encounters}} || 92/106 | | {{TCG ID|Great Encounters|Volbeat|92}} || {{e|Grass}} || 34 || {{rar|Common}} || {{TCG|Great Encounters}} || 92/106 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Lost Link|Volbeat|5}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Lost Link}} || 005/040 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|313}} | {{tcgpkmndisambig|313}} |
edits