55,887
edits
Line 185: | Line 185: | ||
| <code><nowiki>{{game3|Ruby and Sapphire|the first Generation III games|s}}</nowiki></code> | | <code><nowiki>{{game3|Ruby and Sapphire|the first Generation III games|s}}</nowiki></code> | ||
| {{game3|Ruby and Sapphire|the first Generation III games|s}} | | {{game3|Ruby and Sapphire|the first Generation III games|s}} | ||
|- align="center" | |||
| {{template|game4}} | |||
| Links to quartet of Pokémon games as "Pokémon games" | |||
| <code><nowiki>{{game4|Red|Green|Blue|Yellow}}</nowiki></code> | |||
| {{game4|Red|Green|Blue|Yellow}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| {{template|game5}} | | {{template|game5}} |
edits