51,133
edits
No edit summary |
m (→Dodrio) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Supreme Victors|Dodrio|25}} || {{e|Colorless}} || 32 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 25/147 | | {{TCG ID|Supreme Victors|Dodrio|25}} || {{e|Colorless}} || 32 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 25/147 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Dodrio|57}} || {{e|Colorless}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 057/080 | |||
|} | |} | ||
edits