51,133
edits
No edit summary |
m (→Metang) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Metagross Deck|Metang|4}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Leafeon vs Metagross Expert Deck}} || 004/014 | | {{TCG ID|Metagross Deck|Metang|4}} || {{e|Psychic}} || - || - || {{TCG|Leafeon vs Metagross Expert Deck}} || 004/014 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Metang|52}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 052/080 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|375}} | {{tcgpkmndisambig|375}} |
edits