51,133
edits
m (→Makuhita) |
m (→Makuhita) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Arceus|Makuhita|68}} || {{e|Fighting}} || 21 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum: Arceus|Arceus}} || 68/99 | | {{TCG ID|Arceus|Makuhita|68}} || {{e|Fighting}} || 21 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum: Arceus|Arceus}} || 68/99 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Makuhita|35}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 035/080 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|296}} | {{tcgpkmndisambig|296}} |
edits