51,133
edits
m (robot Adding: ja:タッツー (カードゲーム)) |
m (→Horsea) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Horsea|102}} || {{e|Water}} || 8 || {{rar|Common}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 102/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Horsea|102}} || {{e|Water}} || 8 || {{rar|Common}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 102/146 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Horsea|12}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 012/080 | |||
|} | |} | ||
edits