1,052
edits
Line 8: | Line 8: | ||
===Cave=== | ===Cave=== | ||
Available Pokémon: | Available Pokémon: | ||
====Level 1==== | ====Level 1==== | ||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | {| width="150px" style="margin:auto; background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | ||
! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{dark color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{dark color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:399CFS.png|Bidoof|link=Bidoof (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Bidoof}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:524CFS.png|Roggenrola|link=Roggenrola (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Roggenrola}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:551CFS.png|Sandile|link=Sandile (Pokémon)]] | | width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:551CFS.png|Sandile|link=Sandile (Pokémon)]] | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Sandile}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Sandile}} | ||
|- | |- | ||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | [[File: | | width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:559CFS.png|Scraggy|link=Scraggy (Pokémon)]] | ||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p| | | style="background:#FFF;" | {{p|Scraggy}} | ||
|- | |||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | [[File:624CFS.png|Pawniard|link=Pawniard (Pokémon)]] | |||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Pawniard}} | |||
|} | |} | ||
====Level 2==== | ====Level 2==== | ||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{dark color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:399CFS.png|Bidoof|link=Bidoof (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Bidoof}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:524CFS.png|Roggenrola|link=Roggenrola (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Roggenrola}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:551CFS.png|Sandile|link=Sandile (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Sandile}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:552CFS.png|Krokorok|link=Krokorok (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Krokorok}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:559CFS.png|Scraggy|link=Scraggy (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Scraggy}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:624CFS.png|Pawniard|link=Pawniard (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Pawniard}} | |||
|- | |||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | [[File:633CFS.png|Deino|link=Deino (Pokémon)]] | |||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Deino}} | |||
|} | |||
====Level 3==== | ====Level 3==== | ||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | {| width="150px" style="margin:auto; background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | ||
Line 31: | Line 65: | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:551CFS.png|Sandile|link=Sandile (Pokémon)]] | | width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:551CFS.png|Sandile|link=Sandile (Pokémon)]] | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Sandile}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Sandile}} | ||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:552CFS.png|Krokorok|link=Krokorok (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Krokorok}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:559CFS.png|Scraggy|link=Scraggy (Pokémon)]] | | width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:559CFS.png|Scraggy|link=Scraggy (Pokémon)]] | ||
Line 40: | Line 77: | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:624CFS.png|Pawniard|link=Pawniard (Pokémon)]] | | width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:624CFS.png|Pawniard|link=Pawniard (Pokémon)]] | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Pawniard}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Pawniard}} | ||
|- | |||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | [[File:633CFS.png|Deino|link=Deino (Pokémon)]] | |||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Deino}} | |||
|} | |} | ||
===Floating Rock=== | ===Floating Rock=== | ||
Line 61: | Line 101: | ||
====Level 2==== | ====Level 2==== | ||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! colspan="2" style="text-align:center; background:#{{dark color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:396CFS.png|Starly|link=Starly (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Starly}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:551CFS.png|Sandile|link=Sandile (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Sandile}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:559CFS.png|Scraggy|link=Scraggy (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Scraggy}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:572CFS.png|Minccino|link=Minccino (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Minccino}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:442CFS.png|Spiritomb|link=Spiritomb (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Spiritomb}} | |||
|- | |||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | [[File:633CFS.png|Deino|link=Deino (Pokémon)]] | |||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Deino}} | |||
|} | |||
====Level 3==== | ====Level 3==== | ||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | {| width="150px" style="margin:auto; background:#{{dark color}}; border:3px solid #{{dark color dark}}; {{roundy|15px}}" | ||
Line 67: | Line 129: | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:396CFS.png|Starly|link=Starly (Pokémon)]] | | width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:396CFS.png|Starly|link=Starly (Pokémon)]] | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Starly}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Starly}} | ||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:551CFS.png|Sandile|link=Sandile (Pokémon)]] | | width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:551CFS.png|Sandile|link=Sandile (Pokémon)]] | ||
Line 83: | Line 142: | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Minccino}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Minccino}} | ||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File: | | width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:442CFS.png|Spiritomb|link=Spiritomb (Pokémon)]] | ||
| style="background:#FFF;" | {{p| | | style="background:#FFF;" | {{p|Spiritomb}} | ||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:452CFS.png|Drapion|link=Drapion (Pokémon)]] | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Drapion}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:633CFS.png|Deino|link=Deino (Pokémon)]] | | width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | [[File:633CFS.png|Deino|link=Deino (Pokémon)]] | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Deino}} | | class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Deino}} | ||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | [[File:634CFS.png|Zweilous|link=Zweilous (Pokémon)]] | | width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | [[File:634CFS.png|Zweilous|link=Zweilous (Pokémon)]] | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Zweilous}} | | class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Zweilous}} | ||
|} | |} | ||
edits