8,242
edits
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 56: | Line 56: | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[Antonio]] | | [[Antonio]] | ||
| N/A | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Ramone]] | |||
| N/A | | N/A | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[Flora]] | | [[Flora]] | ||
| [[BW106|Top 16]] | | [[BW106|Top 16]] | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[Manning]] | | [[Manning]] |
edits