19,320
edits
m (→Names) |
m (→Names) |
||
Line 98: | Line 98: | ||
|Volly ([[Panini Comics]]) | |Volly ([[Panini Comics]]) | ||
|From ''Evoli'' (Eevee) | |From ''Evoli'' (Eevee) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Korean | |||
|브이 ''Vee'' | |||
|From 이브이 ''Eevee'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|rowspan="2" |Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | |rowspan="2" |Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) |