29,836
edits
No edit summary |
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Name origin) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| French | |||
| Bourg Croquis | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| German | |||
| Escissia | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Italian | |||
| Borgo Bozzetto | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Spanish | |||
| Pueblo Boceto | |||
| | |||
<!--|- style="background:#FFF;" | |||
| Korean | |||
| | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese | |||
| | |||
| --> | |||
|} | |} | ||
edits