12,084
edits
Politoed666 (talk | contribs) mNo edit summary |
Politoed666 (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG|CMT}} || Yes || Yes || Yes || Yes | | {{TCG|CMT}} || Yes || Yes || Yes || Yes | ||
|- | |||
| {{TCG|CoKE}} || No || No || No || No | |||
|- | |- | ||
| {{TCG|Conductivity}} || Yes || No || Yes || No | | {{TCG|Conductivity}} || Yes || No || Yes || No |
edits