3,337
edits
Line 290: | Line 290: | ||
| '''Toby''' | | '''Toby''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| '''[[ | | '''[[Marc Thompson]]''' | ||
| Wrong. | | Wrong. | ||
|- align=center | |- align=center | ||
Line 350: | Line 350: | ||
| '''Cedric Juniper''' | | '''Cedric Juniper''' | ||
| ''[[Marc Thompson]]'' | | ''[[Marc Thompson]]'' | ||
| ''' | | '''[[Stan Hart|Stuart Zagnit]]''' | ||
| | | Wrong. | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[Image: | | [[Image:Mick BW065.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Mick''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''[[Alyson Leigh Rosenfeld]]''' | ||
| | | Wrong. | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[Image: | | [[Image:Sean.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Sean''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''[[Eli James]]''' | ||
| | | Wrong again. | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[Image:Glenn.png|150px]] | | [[Image:Glenn.png|150px]] | ||
| '''Glenn''' | | '''Glenn''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''Gary Mack''' | ||
| | | Right! | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[Image:Skyla anime.png|150px]] | | [[Image:Skyla anime.png|150px]] | ||
Line 391: | Line 391: | ||
| [[Image:Masaomi.png|150px]] | | [[Image:Masaomi.png|150px]] | ||
| '''Masaomi''' | | '''Masaomi''' | ||
| ''I don't know | | ''I still don't know'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
Line 409: | Line 409: | ||
| [[Image:Akkie.png|150px]] | | [[Image:Akkie.png|150px]] | ||
| '''Akkie''' | | '''Akkie''' | ||
| ''I don't know | | ''I still don't know'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
Line 421: | Line 421: | ||
| [[Image:Bakkie.png|150px]] | | [[Image:Bakkie.png|150px]] | ||
| '''Bakkie''' | | '''Bakkie''' | ||
| ''I don't know | | ''I still don't know'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
Line 444: | Line 444: | ||
| '''Brycen''' | | '''Brycen''' | ||
| ''[[Jamie McGonnigal]]'' | | ''[[Jamie McGonnigal]]'' | ||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
|[[Image:Rinzo.png|150px]] | |||
| '''Rinzoh''' | |||
| ''[[Bill Rogers]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[Image:Pinot Noir.png|150px]] | |||
| '''Pinot Noir''' | |||
| ''[[Tom Wayland]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[Image:Mr Hattori.png|150px]] | |||
| '''Mr. Hattori''' | |||
| ''[[Dan Green]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[Image:Momocchi.png|150px]] | |||
| '''Momocchi''' | |||
| ''[[Michele Knotz]]'' | |||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits