81
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|Waterfall | |Waterfall | ||
|Shadow ball | |Shadow ball | ||
|- | |||
|- | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|- | |||
|Pokérus | |||
|Pokérus | |||
|Pokérus | |||
|Pokérus | |||
|Pokérus | |||
|Pokérus | |||
|} | |} |
edits