400
edits
(→Intro) |
(→Intro) |
||
Line 284: | Line 284: | ||
| [[Duplica]] | | [[Duplica]] | ||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |||
| Ditto | |||
| [[Master Ditto]] | |||
| [[Magical Pokémon Journey]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{p|Omanyte}} | | {{p|Omanyte}} | ||
Line 350: | Line 356: | ||
| Jasmine | | Jasmine | ||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |||
| {{p|Marill}} | |||
| [[Marimaru]] | |||
| Magical Pokémon Journey | |||
| [[Apricot]] | |||
| | |||
|- | |||
| {{p|Azumarill}} | |||
| [[Madam Azumarill]] | |||
| Magical Pokémon Journey | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{p|Sudowoodo}} | | {{p|Sudowoodo}} | ||
Line 409: | Line 427: | ||
| Pokémon Anime | | Pokémon Anime | ||
| Flannery | | Flannery | ||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| {{p|Swinub}} | |||
| Su | |||
| [[EP188|Pokémon Anime]] | |||
| [[Rory]] | |||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| Swinub | |||
| Ein | |||
| [[EP188|Pokémon Anime]] | |||
| Rory | |||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| Swinub | |||
| Ub | |||
| [[EP188|Pokémon Anime]] | |||
| Rory | |||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |- |
edits