400
edits
(→Intro) |
(→Intro) |
||
Line 313: | Line 313: | ||
| Pokémon anime | | Pokémon anime | ||
| Ritchie | | Ritchie | ||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| {{p|Lugia}} | |||
| [[Shadow Lugia|XD001]] | |||
| [[Pokémon XD: Gale of Darkness]] | |||
| [[Wild Pokémon|None]] | |||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |- | ||
Line 385: | Line 391: | ||
| Pokémon Adventures | | Pokémon Adventures | ||
| Wallace | | Wallace | ||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| {{p|Deoxys}} | |||
| [[Deoxys (Adventures)#Entity One|Entity One]] | |||
| Pokémon Adventures | |||
| | |||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| Deoxys | |||
| [[Deoxys (Adventures)#Entity Two|Entity Two]] | |||
| Pokémon Adventures | |||
| | |||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |- |
edits