2,086
edits
Line 339: | Line 339: | ||
| 凱那市/凯那市 ''Kǎinà Shì'' | | 凱那市/凯那市 ''Kǎinà Shì'' | ||
| Transliteration of its Japanese name | | Transliteration of its Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Vietnamese | |||
| Thành phố Kaina | |||
| Transliteration of Japanese name | |||
|} | |} | ||
edits