98
edits
No edit summary |
(A Rank - Another Mode (One last Rank)) |
||
Line 220: | Line 220: | ||
| {{MS|460|Abomasnow}} | | {{MS|460|Abomasnow}} | ||
| {{p|Abomasnow}} | | {{p|Abomasnow}} | ||
|} | |||
===A Rank=== | |||
{| {{Bluetable|background: white; margin: auto;}} | |||
|- style="background: #ccf;" | |||
! colspan="2" | Pokémon | |||
|- | |||
| {{MS|036|Clefable}} | |||
| {{p|Clefable}} | |||
|- | |||
| {{MS|067|Machoke}} | |||
| {{p|Machoke}} | |||
|- | |||
| {{MS|068|Machamp}} | |||
| {{p|Machamp}} | |||
|- | |||
| {{MS|075|Graveler}} | |||
| {{p|Graveler}} | |||
|- | |||
| {{MS|076|Golem}} | |||
| {{p|Golem}} | |||
|- | |||
| {{MS|111|Rhyhorn}} | |||
| {{p|Rhyhorn}} | |||
|- | |||
| {{MS|112|Rhydon}} | |||
| {{p|Rhydon}} | |||
|- | |||
| {{MS|454|Toxicroak}} | |||
| {{p|Toxicroak}} | |||
|- | |||
| {{MS|461|Weavile}} | |||
| {{p|Weavile}} | |||
|- | |||
| {{MS|473|Mamoswine}} | |||
| {{p|Mamoswine}} | |||
|- | |||
| {{MS|476|Probopass}} | |||
| {{p|Probopass}} | |||
|- | |||
| {{MS|478|Froslass}} | |||
| {{p|Froslass}} | |||
|- | |||
| {{MS|479|Rotom}} | |||
| {{p|Rotom}} | |||
|- style="background: #ccf;" | |||
! colspan="2" | Boss | |||
|- | |||
| {{MS|464|Rhyperior}} | |||
| {{p|Rhyperior}} | |||
|} | |} | ||
edits