53,117
edits
Line 84: | Line 84: | ||
| 艾琳 ''Àilín'' | | 艾琳 ''Àilín'' | ||
| Transliteration of her Japanese name. Shares 琳 ''lín'' with 琳恩 ''Lín'ēn'' ([[Queen Rin]]) | | Transliteration of her Japanese name. Shares 琳 ''lín'' with 琳恩 ''Lín'ēn'' ([[Queen Rin]]) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thai | |||
| ไอรีน ''Eileen'' | |||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |