46
edits
m (→Names: On the sub page) |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 942: | Line 942: | ||
|Professor Samuel (Sam) Carvalho | |Professor Samuel (Sam) Carvalho | ||
|From ''carvalho'', Oak. | |From ''carvalho'', Oak. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Finnish | |||
|Professori Samuel Oak | |||
|From English Name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|Korean | |Korean |
edits