190
edits
Line 208: | Line 208: | ||
|- | |- | ||
| align="center" style="background: #fff" | June 23, 2012<br><small>Japan</small> | | align="center" style="background: #fff" | June 23, 2012<br><small>Japan</small> | ||
|- | |||
! rowspan="2" style="background: #{{X color dark}}" | {{color2|{{X color light}}|Generation VI|VI}}{{anchor|Generation VI}} | |||
| rowspan="2" align="center" style="background: #fff" | [[File:Pokemonxy.jpg|150px]]<br>{{color2|000|Pokémon X and Y Versions|Pokémon X and Y}} | |||
| align="center" style="background: #fff" | [[File:Nintendo 3DS Logo.png|160px|Nintendo 3DS|link=Nintendo 3DS]] | |||
| rowspan="2" style="background: #fff" | | |||
|- | |||
| align="center" style="background: #fff" | October 2013 | |||
|- | |- | ||
! colspan="4" style="background: #3467af; {{roundybottom|5px}}" | | ! colspan="4" style="background: #3467af; {{roundybottom|5px}}" | |
edits