2,600
edits
Tangrowth221 (talk | contribs) No edit summary |
(→PAL: From the Nintendo newsletter.) |
||
Line 570: | Line 570: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|V-create|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|V-create|000}} | ||
| 9082-7838 | | 9082-7838 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|495|Snivy}} | |||
| {{pcolor|Snivy|000}} | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Leaf Tornado|000}} | |||
| 4941-6440 | |||
|- | |- | ||
! colspan="5" style="background:#b64d29; {{roundybottom|5px}}" | | ! colspan="5" style="background:#b64d29; {{roundybottom|5px}}" | |
edits