285
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 162: | Line 162: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Johto]] | | [[Johto]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Ursula]] | |||
| [[Sinnoh]] | |||
| {{pkmn|anime|Anime}} | |||
| [[Sinnoh Grand Festival]] Top 32 | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| rowspan="2" | [[Wallace]] | | rowspan="2" | [[Wallace]] |
edits