45
edits
m (fixing the link) |
|||
Line 51: | Line 51: | ||
| class="l" | {{TCG ID|Zekrom EX Strength Deck|Zekrom-EX|9}} | | class="l" | {{TCG ID|Zekrom EX Strength Deck|Zekrom-EX|9}} | ||
| class="l" | {{TCG|Next Destinies}} | | class="l" | {{TCG|Next Destinies}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Raikou}} | |||
| class="c" | {{e|Lightning}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Dark|Raikou-EX|Rush}} | |||
| class="l" | {{TCG|Dark Rush}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Entei}} | | class="l" | {{TCG|Entei}} |
edits