93
edits
Nyanocelot55 (talk | contribs) m (error edit) |
|||
Line 173: | Line 173: | ||
| style="background:#{{green color light}}" | {{MSP|736|Grubbin}}<br>{{pcolor|Grubbin|000}} | | style="background:#{{green color light}}" | {{MSP|736|Grubbin}}<br>{{pcolor|Grubbin|000}} | ||
| style="background:#{{yellow color light}}" | {{MSP|744|Rockruff}}<br>'''{{pcolor|Rockruff|000}}''' | | style="background:#{{yellow color light}}" | {{MSP|744|Rockruff}}<br>'''{{pcolor|Rockruff|000}}''' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=2 | [[SM016]] | |||
| rowspan=2 | {{an|Meowth}} | |||
| rowspan=2 | "Which of these is the detestable Pokémon that gets in our way in today's episode?" | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | {{MSP|776|Turtonator}}<br>{{pcolor|Turtonator|000}} | |||
| style="background:#{{red color light}}" | {{MSP|725|Litten}}<br>'''{{pcolor|Litten|000}}''' | |||
| rowspan=2 | | |||
| rowspan=2 | | |||
| rowspan=2 | | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| style="background:#{{green color light}}" | {{MSP|777|Togedemaru}}<br>{{pcolor|Togedemaru|000}} | |||
| style="background:#{{yellow color light}}" | {{MSP|785|Tapu Koko}}<br>{{pcolor|Tapu Koko|000}} | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan=2 | [[SM017]] | | rowspan=2 | [[SM017]] |
edits