8
edits
m (→External links) |
(they're doing the other Rotoms) |
||
Line 244: | Line 244: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:479MS.png]] || [[Form differences#Rotom|Normal]] {{p|Rotom}} | | [[Image:479MS.png]] || [[Form differences#Rotom|Normal]] {{p|Rotom}} | ||
|- | |||
| [[Image:479FMS.png]] || [[Form differences#Rotom|Fan]] {{p|Rotom}} | |||
|- | |||
| [[Image:479RMS.png]] || [[Form differences#Rotom|Frost]] {{p|Rotom}} | |||
|- | |||
| [[Image:479OMS.png]] || [[Form differences#Rotom|Heat]] {{p|Rotom}} | |||
|- | |- | ||
| [[Image:479LMS.png]] || [[Form differences#Rotom|Mow]] {{p|Rotom}} | | [[Image:479LMS.png]] || [[Form differences#Rotom|Mow]] {{p|Rotom}} | ||
|- | |||
| [[Image:479WMS.png]] || [[Form differences#Rotom|Wash]] {{p|Rotom}} | |||
|- | |- | ||
| [[Image:483MS.png]] || {{p|Dialga}} | | [[Image:483MS.png]] || {{p|Dialga}} |
edits