882
edits
Mr. Bonding (talk | contribs) (→Trivia) |
|||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[File:967Cyclizar.png|100px|link=Cyclizar (Pokémon)]]<br>{{p|Cyclizar}} | | [[File:967Cyclizar.png|100px|link=Cyclizar (Pokémon)]]<br>{{p|Cyclizar}} | ||
| {{typecolor|Dragon}}{{typecolor|Normal}} | | {{typecolor|Dragon}}{{typecolor|Normal}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| style="font-family:monospace,monospace" |#1009 | |||
| [[File:1009Walking Wake.png|100px|link=Walking Wake (Pokémon)]]<br>{{p|Walking Wake}} | |||
| {{typecolor|Water}}{{typecolor|Dragon}} | |||
| style="text-align: left" | | |||
| [[File:0245Suicune.png|100px|link=Suicune (Pokémon)]]<br>{{p|Suicune}} | |||
| {{typecolor|Water}} | |||
|- | |- | ||
| style="{{roundybottom|5px}}; background:#{{scarlet color light}}" colspan=8 | | | style="{{roundybottom|5px}}; background:#{{scarlet color light}}" colspan=8 | |
edits