1,974
edits
HoopsterJohn (talk | contribs) m (→Voice actors) |
HoopsterJohn (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 447: | Line 447: | ||
| Nurse Joy | | Nurse Joy | ||
| Same as the Japanese name. | | Same as the Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Spanish | |||
| Enfermera Joy | |||
| Translation of English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| French | | French |
edits