46
edits
(→Trivia) |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 443: | Line 443: | ||
| Brazilian | | Brazilian | ||
| Enfermeira Joy | | Enfermeira Joy | ||
| Translation of English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Hoitaja Joy | |||
| Translation of English name. | | Translation of English name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" |
edits