42,609
edits
m (→Appearance) |
|||
Line 29: | Line 29: | ||
| {{color2|000000|Eusine}}'s image from<br>{{color2|000000|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HeartGold and SoulSilver}} | | {{color2|000000|Eusine}}'s image from<br>{{color2|000000|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HeartGold and SoulSilver}} | ||
| {{color2|000000|Ardos}}'s image from<br>{{color2|000000|Pokémon XD: Gale of Darkness|XD: Gale of Darkness}} | | {{color2|000000|Ardos}}'s image from<br>{{color2|000000|Pokémon XD: Gale of Darkness|XD: Gale of Darkness}} | ||
|- | |||
| <!--style="{{roundy|56px}} border: 2px solid #{{psychic color dark}}; background: #{{psychic color light}}; width:56px" | [[File:Eusine II OD.png]]--> | |||
| style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{psychic color dark}}; background: #{{psychic color light}}; width:78px" | [[File:Eusine OD.png]] | |||
|- style="font-size: 80%;" | |||
| <!--{{color2|000000|Eusine}}'s overworld sprite from<br>{{color2|000000|Pokémon Crystal Version|Crystal}}--> | |||
| {{color2|000000|Eusine}}'s overworld sprite from<br>{{color2|000000|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HeartGold and SoulSilver}} | |||
|} | |} | ||