18,708
edits
Tag: Manual revert |
(→In the core series games: split) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
! Image | ! Image | ||
|- style="background-color:#FFF" | |- style="background-color:#FFF" | ||
| [[Kanto]] | |rowspan=2| [[Kanto]] | ||
| {{ka|Mom}} | | {{ka|Mom}} | ||
| {{ga|Red}}{{sup/1}}{{sup/2}}{{sup/3|FRLG}}{{sup/4|HGSS}}/{{ga|Leaf}}{{sup/3|FRLG}} | | {{ga|Red}}{{sup/1}}{{sup/2}}{{sup/3|FRLG}}{{sup/4|HGSS}}/{{ga|Leaf}}{{sup/3|FRLG}} | ||
| | | [[File:Mom Kanto OD.png]] | ||
|- style="background-color:#FFF" | |||
| {{OBP|Mom|Let's Go, Pikachu! and Let's Go, Eevee!}} | |||
| {{ga|Chase}}{{sup/7|PE}}/{{ga|Elaine}}{{sup/7|PE}} | |||
|[[File:Mom LGPE.png|x150px]] | |||
|- style="background-color:#FFF" | |- style="background-color:#FFF" | ||
| [[Johto]] | | [[Johto]] |