16,425
edits
Fabu-Vinny (talk | contribs) m (→In side games) |
|||
Line 113: | Line 113: | ||
| [[Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire]] | | [[Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire]] | ||
| Evolve from {{p|Mudkip}} | | Evolve from {{p|Mudkip}} | ||
|- | |||
| [[Pokémon Trozei!]] | |||
| Endless Level 66<br>Endless Level 81<br>Forever Level 16<br>Mr. Who's Den | |||
|- | |||
| [[Pokémon Mystery Dungeon]] | |||
| [[Mt. Faraway]] (10F-19F)<br>[[Waterfall Pond]] (13F-18F) | |||
|- | |||
| [[Pokémon Ranger]] | |||
| [[Lyra Forest]] | |||
|} | |} | ||
edits