5,094
edits
Line 48: | Line 48: | ||
| <span style="display:none">HGSS</span>''[[PS456|VS Arceus V]]'' | | <span style="display:none">HGSS</span>''[[PS456|VS Arceus V]]'' | ||
| [[File:Petrel Golbat Lick Adventures.png|200px]] | | [[File:Petrel Golbat Lick Adventures.png|200px]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:517.png|link=Munna (Pokémon)]] | |||
| {{adv|Black}}'s [[Musha]] | |||
| {{m|Teleport}} | |||
| [[ABW39]] | |||
| [[File:Musha Teleport.png|200px]] | |||
|} | |} | ||
edits