119,482
edits
Line 76: | Line 76: | ||
| ''[[PM003|Take Out The Rival Onix!!]]'' | | ''[[PM003|Take Out The Rival Onix!!]]'' | ||
| [[File:Brock Onix Constrict PM.png|200px]] | | [[File:Brock Onix Constrict PM.png|200px]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:035.png|link=Clefairy (Pokémon)]] | |||
| [[Red's Clefairy]] | |||
| {{m|Tackle}} | |||
| ''[[PM066|Hatch the Pokémon Egg!!]]'' | |||
| <!--[[File:Red Clefairy Tackle PM.png|200px]]--> | |||
|} | |} | ||
edits