53
edits
ArcToraphim (talk | contribs) |
(Gen V overworld sprite.) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions|Black and White}} | | Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions|Black and White}} | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions 2|Black 2 and White 2}} | | Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions 2|Black 2 and White 2}} | ||
|- style="text-align: center;" | |||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px" colspan="2" | [[File:Maid BW OD.png]] | |||
|- style="text-align: center; font-size: 80%" | |||
| colspan="2" | Overworld sprite from <br> {{color2|000000|Generation V}} | |||
|} | |} | ||
edits