196
edits
(→Brown) |
m (→Blue) |
||
Line 640: | Line 640: | ||
| {{MSP|699|Aurorus}} | | {{MSP|699|Aurorus}} | ||
| {{p|Aurorus}} | | {{p|Aurorus}} | ||
| | |||
| {{MSP|712|Bergmite}} | |||
| {{p|Bergmite}} | |||
|- | |||
| {{MSP|713|Avalugg}} | |||
| {{p|Avalugg}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | |
edits