37,664
edits
No edit summary |
Ruixiang95 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 621: | Line 621: | ||
| {{TCG|Plasma Blast}} | | {{TCG|Plasma Blast}} | ||
| Megalo Cannon | | Megalo Cannon | ||
| | | 105{{tt|*|4 Secret cards, official count 101}} | ||
| 86 | | 86 | ||
| August 14, 2013 | | August 14, 2013 | ||
| March 15, 2013 | | March 15, 2013 | ||
|- | |||
! | |||
| 55 | |||
| | |||
| {{TCG|Legendary Treasures}} | |||
| EX Battle Boost | |||
| | |||
| 99 | |||
| November 8, 2013 | |||
| July 13, 2013 | |||
|} | |} | ||
|} | |} |