746
edits
E9310103838 (talk | contribs) (→Galar) |
|||
Line 337: | Line 337: | ||
|- | |- | ||
| [[Kabu]] | | [[Kabu]] | ||
| '''' | |||
|- | |||
| [[Allister]] | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| [[Opal]] | | [[Opal]] | ||
| '''' | |||
|- | |||
| [[Raihan]] | |||
| '''' | | '''' | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
==Trial Captain & Island Kahuna== | ==Trial Captain & Island Kahuna== |
edits