2,013
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 345: | Line 345: | ||
| <span lang="ja">RVR〜ライジングボルテッカーズラップ〜</span><br /><small>''[[RVR ~Rising Volt Tacklers Rap~]]''</small> | | <span lang="ja">RVR〜ライジングボルテッカーズラップ〜</span><br /><small>''[[RVR ~Rising Volt Tacklers Rap~]]''</small> | ||
| [[HZ003]] | | [[HZ003]] | ||
| [[HZ045]] | |||
|- style="background:#fff" | |||
| style="background:#000" | <!--[[File:HZ ED 02.png|200px]]--> | |||
| <span lang="ja">Let me battle</span><br /><small>''[[Let me battle]]''</small> | |||
| [[HZ046]] | |||
| N/A | | N/A | ||
|- | |- |
edits