19,319
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 203: | Line 203: | ||
| <span lang="ja">手をつなごう</span><br><small>''[[Let's Join Hands]]''</small> | | <span lang="ja">手をつなごう</span><br><small>''[[Let's Join Hands]]''</small> | ||
| [[BW123]] | | [[BW123]] | ||
| | | [[BW142]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| style="background:#000" | [[File:None.png|120px]] | |||
| <span lang="ja">X海峡Y景色</span><br><small>''[[X Strait Y Scenery]]''</small> | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||