645
edits
CuteShaymin (talk | contribs) No edit summary |
CuteShaymin (talk | contribs) (Editing in progress) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
!Item | !Item | ||
!Availability | !Availability | ||
!Price | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Oran Berry RTDX Sprite.png|thumb]]Oran Berry | |[[File:MDBag Oran Berry RTDX Sprite.png|thumb]]Oran Berry | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Apple RTDX Sprite.png|thumb]]Apple | |[[File:MDBag Apple RTDX Sprite.png|thumb]]Apple | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Max Ether RTDX Sprite.png|thumb]]Max Ether | |[[File:MDBag Max Ether RTDX Sprite.png|thumb]]Max Ether | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
|100 | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Max Elixir RTDX Sprite.png|thumb]]Max Elixir | |[[File:MDBag Max Elixir RTDX Sprite.png|thumb]]Max Elixir | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Tiny Reviver Seed | |[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Tiny Reviver Seed | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
|200 | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Escape Orb | |[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Escape Orb | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
|300 | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Health Orb | |[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Health Orb | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Rollcall Orb | |[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Rollcall Orb | ||
|Base inventory | |Base inventory | ||
| | |||
|} | |||
== Purchasable TMs == | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!TM | |||
!Price | |||
|- | |||
|Blizzard | |||
|3000 | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits