392
edits
CuteShaymin (talk | contribs) No edit summary |
CuteShaymin (talk | contribs) |
||
Line 102: | Line 102: | ||
|[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Life Seed | |[[File:MDBag Seed RTDX Sprite.png|thumb]]Life Seed | ||
|After clearing [[Murky Cave]] | |After clearing [[Murky Cave]] | ||
| | |3000 | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Protein RTDX Sprite.png|thumb]]Protein | |[[File:MDBag Protein RTDX Sprite.png|thumb]]Protein | ||
|After clearing [[Murky Cave]] | |After clearing [[Murky Cave]] | ||
| | |2000 | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Calcium RTDX Sprite.png|thumb]]Calcium | |[[File:MDBag Calcium RTDX Sprite.png|thumb]]Calcium | ||
|After clearing [[Murky Cave]] | |After clearing [[Murky Cave]] | ||
| | |2000 | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Iron RTDX Sprite.png|thumb]]Iron | |[[File:MDBag Iron RTDX Sprite.png|thumb]]Iron | ||
|After clearing [[Murky Cave]] | |After clearing [[Murky Cave]] | ||
| | |2000 | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Zinc RTDX Sprite.png|thumb]]Zinc | |[[File:MDBag Zinc RTDX Sprite.png|thumb]]Zinc | ||
|After clearing [[Murky Cave]] | |After clearing [[Murky Cave]] | ||
| | |2000 | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Carbos RTDX Sprite.png|thumb]]Carbos | |[[File:MDBag Carbos RTDX Sprite.png|thumb]]Carbos | ||
|After clearing [[Murky Cave]] | |After clearing [[Murky Cave]] | ||
| | |2000 | ||
|- | |- | ||
|[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Escape Orb | |[[File:MDBag Wonder Orb RTDX Sprite.png|thumb]]Escape Orb | ||
Line 176: | Line 176: | ||
|- | |- | ||
|Ice Beam | |Ice Beam | ||
| | |||
|- | |||
|Surf | |||
| | |||
|- | |||
|Earthquake | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 191: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
|False Swipe | |False Swipe | ||
| | |||
|- | |||
|Dark Pulse | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits