5,094
edits
No edit summary |
|||
Line 475: | Line 475: | ||
| style="background:#B366FF; color:#FFF; text-align:center;" |'''✔''' | | style="background:#B366FF; color:#FFF; text-align:center;" |'''✔''' | ||
| style="background:#8C8C8C; color:#FFF; text-align:center;" |'''✔''' | | style="background:#8C8C8C; color:#FFF; text-align:center;" |'''✔''' | ||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="background:#FF4000; color:#FFF; text-align:center;" |'''✔''' | |||
| style="background:#FFCCCC; color:#FFF; text-align:center;" |'''✔''' | |||
| style="text-align:center;" | 150 | |||
| style="text-align:center;" | 200 | |||
|- style="background:#fff;" | |||
| colspan="2" | I want to hatch an Egg. | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | | ||
| style="text-align:center;" | | | style="text-align:center;" | |
edits