4
edits
No edit summary |
|||
Line 229: | Line 229: | ||
| ジョエル ''Joel'' | | ジョエル ''Joel'' | ||
| Antique Shop (A) | | Antique Shop (A) | ||
|- style="background:#fff;" | |||
| [[File:Pokemon Ranger m OD.png]] | |||
| {{tc|Pokémon Ranger}}{{male}} | |||
| Atilio | |||
| アティリオ ''Atilio'' | |||
| Antique Shop (B) | |||
|- style="background:#fff;" | |- style="background:#fff;" | ||
| [[File:Pokemon Breeder f OD.png]] | | [[File:Pokemon Breeder f OD.png]] | ||
Line 252: | Line 258: | ||
| Amando | | Amando | ||
| アマンド ''Amando'' | | アマンド ''Amando'' | ||
| Antique Shop (?) | | Antique Shop (?) | ||
|- style="background:#fff;" | |- style="background:#fff;" |
edits